MAKBET SCHOOL - WROCŁAW

LOGO, STRONA INTERNETOWA, PAPIER FIRMOWY, ULOTKA

Pani Katarzyna Podżorska i Pan Łukasz Klemens wykazali się niezwykłym zaangażowaniem od samego początku naszej współpracy. (…) W obecnych czasach wiele jest firm oferujących podobne serwisy i produkty, ale niezwykle ciężko jest znaleźć kogoś, kto każde zlecenie potraktuje indywidualnie a zarazem wykaże się wielkim profesjonalizmem. (…) W czasie naszej współpracy zawsze mogłam liczyć na pomoc ze strony twórców Geekon Design. Cały czas byliśmy w kontakcie. Oni sami również konsultowali ze mną każdy element, który chcieli wprowadzić w projekt. Czułam, że naprawdę ogromnie zaangażowali się w to przedsięwzięcie. Przez wszystko, co stworzyli przemawia niebywała pasja, ale również ogromny profesjonalizm.

FIORINO - BIELSKO-BIAŁA

SZABLON AUKCJI ALLEGRO

Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem w pełni zadowalających nas projektów. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników firmy. (...) Geekon Design zprojektował dla nas oraz wdrożył wszystkie nasze aukcje w serwisie Allegro zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Prace nad nimi prowadzone były zgodnie z umową i w wyznaczonym terminie.

2ITERAZ - JAWORZE

FOLDER REKLAMOWY

Firma Geekon Design wykazuje się bogatą znajomością aktualnych trendów w zakresie szeroko rozumianej reklamy i marketingu, a Pani Katarzyna potrafi wykorzystać swe doświadczenie i w połączeniu ze wskazówkami klienta stworzyć projekt perfekcyjnie odzwierciedlający jego potrzeby i oczekiwania.

ITURRI GROUP - SEWILLA, HISZPANIA

NEWSLETTER, ZAPROSZENIE, KOPERTA, PAPIER KORESPONDENCYJNY, ULOTKA

ITURRI Group S.A. with pleasure recommend Geekon Design as professional partner for graphic design projects. Each time cooperation with Katarzyna Podżorska goes in positive manner. We are fully satisfied with electronic newsletter, invitations for international event and leaflet, she prepared. Geekon is a young, creative and committed team.

STOWARZYSZENIE INTERWENCJI PRAWNEJ - WARSZAWA

FOLDER, PLAKAT

Pani Katarzyna dała się poznać jako kompetentny i sumienny partner. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość wykonanej pracy, terminowość i rzetelność. Dzięki jej pracy możliwe było stworzenie materiałów graficznych, niezbędnych do przeprowadzenia kampanii informacyjnej w pięciu krajach Europy Środkowej.

FUNDACJA MŁODZI TWÓRCY - KATOWICE

ROLLBANER, OKŁADKA KSIĄŻKI, KALENDARZYK KIESZONKOWY

Prace Pani Katarzyny Podżorskiej charakteryzuje duża sumienność i zaangażowanie w realizowane projekty. Wykazała przy tym dużą inicjatywę i kreatywność, jej projekty wyróżniają się estetyką i znajomością technik reklamy.

GRZEGORZ LASZCZAK FOTOGRAFIA ŚLUBNA - BIELSKO-BIAŁA

LOGO, STRONA INTERNETOWA

Osoby z którymi współpracowałem chętnie służyły praktycznymi poradami, podpowiedziami a także rozwiązaniami, które doprowadziły do stworzenia oryginalnej a zarazem charakteryzującej się minimalizmem strony internetowej. Pomysłowość, życzliwość, otwartość i profesjonalne podejście to cechy charakterystyczne dla osób z Geekon Design, przemawiające na korzyść tej firmy w porównaniu z liczną konkurencją na rynku.

ADS-MET - BIELSKO-BIAŁA, JASIENICA

LOGO, STRONA INTERNETOWA, FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Z przyjemnością polecam Państwu usługi Geekon Design z Bielska-Białej, które wykonało dla nas profesjonalną stronę internetową, logo firmy oraz liczne opracowania graficzne i reklamowe. Geekon Design dał się poznać jako solidny, rzetelny i wiarygodny partner.

POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH - KRAKÓW

ULOTKA

Pani Katarzyna Podżorska wykonała dla naszej organizacji projekt ulotki w sposób profesjonalny. Współpraca w trakcie realizacji przebiegała sprawnie i rzeczowo, co pozwala polecić usługi Geekon Design wszystkim zainteresowanym.

AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA - BIELSKO-BIAŁA

PLAKAT

Wyróżnienie w konkursie graficznym na plakat promujący bibliotekę Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

COPYRIGHT GEEKON DESIGN SINCE
© 2013

CSS3 Styling Validated
HTML5 Semantics Validated